Zebra Deseni Trendi

2019 Moda Trendi: Zebra Deseni

2019’un ilk aylarında yeni sezonun en çok ilgi çeken trendlerini de görmeye başladık. Yeni sezona girmeden önce sizlere sunduğumuz yazılarda bu yıl hayvan desenlerinin çok fazla ilgi göreceğini söylemiştik. Soğuk kış günlerinde kadınların en fazla tercih ettiği parçalar arasında yer alan zebra deseni söylediklerimizi desteklemeye devam ediyor. 2019 moda trendi zebra deseni farklı parçalardaki modelleri ile ön plana çıkıyor. Bilhassa zebra desenli kaban ve montlar bu kış içimizi ısıtan trendlerden oluyor.

Zebra deseni sadece kıyafetlerde değil, çanta, ayakkabı, aksesuar ve şal gibi birçok parçada da öne çıkıyor. Bu deseni tercih ederek hem sokak modasına, hem de özel davetlere damga vurmak mümkün. Gardırobunuzda farklı parçalarda zebra desenine yer vererek siz de 2019 modasına kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Zebra Deseni İle Kombin Fikirleri

Modayı yakından takip edenlerin gardırobunda trend olan parçalara yer vermesi kaçınılmaz. Bilhassa iddialı görünmeyi ve tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi hedefleyenler için 2019 yılının en önemli trendlerinden birisi zebra deseni oluyor. Zebra deseni ile birbirinden farklı kombinler yaparak katıldığınız her ortamda stil sahibi görünmeyi başarabilirsiniz. İşte sizlere birbirinden farklı zebra deseni kombin fikirleri;

  • Zebra deseni ile kombin yaparken mümkün olduğunca tek bir parçada bu deseni kullanmaya çalışın.
  • Üst parçanızı zebra deseni tercih ediyorsanız diğer parçaları tek renk ve sade modellerden yana tercih edin.
  • Zebra deseni ile en uyumlu renkler siyah ve bordo gibi koyu tonlardır.
  • Zebra desenini sadece siyah-beyaz olarak düşünmeyin. Farklı renklere sahip parçalarda da zebra desenine yer verebilirsiniz.
  • İddialı ve abartılı kombin yapmaktan hoşlanmıyorsanız sadece şal ya da berenizi zebra deseni içeren parçalardan tercih edebilirsiniz.
  • Zebra deseni trendi için hiçbir çaba harcamadan kolayca modaya uyum sağlamak istiyorsanız zebra desenli mont ya da kaban kullanabilirsiniz.

2019 yılı moda trendleri arasında önemli bir yere sahip olan zebra deseni trendine uyum sağlamak için ünlü markaların bu desenle ürettikleri parçalara gardırobunuzda yer verebilirsiniz. Zebra desenli çantalar da sezonun en ilgi çekici parçaları olarak tercihleriniz arasında yer verebileceğiniz seçeneklerdendir.

Bir önceki yazımız olan Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir? başlıklı makalemizde boğazlı kazak kombin, boğazlı kazak kombin önerileri ve boğazlı kazak nasıl kombinlenir hakkında bilgiler verilmektedir.