Sabah Yapılacak Seksin Bilinmeyen Faydaları

Sabahları yapılacak seks hem ilişki hem de sağlık açısından büyük bir fayda sağlamaktadır. Sabah uyanmış olduğunuzda yeni bir güne cinsel ilişki ile başlamanızın faydalarını sizlere bu yazımızda açıklıyoruz.

Sabahları yeni bir güne cinsel ilişkiye girerek başlamak kadınların hiçte isteyeceği bir şey değildir. Çünkü kadınlar sabah uyanmış olduğunda kötü göründüğünü belirterek cinsel ilişkiden kaçındığı gibi halletmesi gereken işler olduğunu söyleyerek de temaslar kurmaktan yana olmayabilir. Fakat girilecek cinsel ilişkide başlamanın işte tahmin edemeyeceğiniz kadar ileri düzeyde faydası olduğunu bilmelisiniz. Sabahları girilecek cinsel ilişki Hem güzel görünmeye fayda sağlayacağı gibi hem de İş hayatınızda varıncaya kadar stresten kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Sizler de üretmiş olduğumuz bahaneleri bir kenara bıraktıktan sonra yeni bir güne eğlenceli şekilde başlayacak seksleri yerine getirmelisiniz.

Günün güzel bir şekilde geçmesine yardımcı olur

Sabahları uyanmış olduğumuzda yeni bir güne başlarken kendimize gelmek için bir tek kahvenin yardımcı olmadığını bilmeliyiz. Yeni bir güne harika bir başlangıç yapmak için girilecek cinsel ilişki sonrasında ulaşılacak orgazm da harika bir seçenek olacaktır. Gerçekleştirilen araştırmalar sonrasında sabah yapılan seks gün içerisinde insanı kendisini daha mutlu ve neşeli şekilde is etmesine imkan sağlamaktadır.

Orgazma kolaylık sağlar

Birden fazla kadını sabahları cinsel ilişkiye girmemesindeki neden kendilerini daha güzel hissetmediği ve yeterli düzeyde enerjiye sahip olmadığı içindir. Aslına bakılacak olursa bu gibi durumlar partneriniz için geçerlidir. Bundan dolayı sabahları girilecek cinsel ilişkide kendinizi rahat hissetmelisiniz. Üstte geçecek şekilde gerçekleşecek cinsel ilişki pozisyonlarında henüz daha uykunuzdan uyanamadınız için kabul etmemeniz normal karşılanabilir. Ayrıca güzellik durumunuzda, uykudan yeni uyanmış partneriniz için pek de önemsenecek bir durum olmayabilir. Yani buradan çıkaracağımız sonuç tamamen her şeyi akışına bırakmanızın size mükemmel bir cinsel ilişkide yaşatacağını unutmamak gerekir.

Stres azalmasına yardımcı olur

Çiftler arasında cinsel hayatlarını kötü bir şekilde ilerlemesinde başlıca rollerden birisine stres oluşturuyor. Yoğun bir iş temposu ondan sonra eve gelmiş olduğunuzda seks için yeterli enerjiyi kendisinde bulamama gerçekten doğal olarak görünüyor. Günün yorgunluğundan ötürü akşamları güzel bir cinsel ilişki geçiremiyorsanız. Bundan dolayı sabah uyanmış olduğunuzda yapılacak seksi düşünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Fantezi Dünyası başlıklı makalemizde cinsellikte fantazi, fantazi çeşitleri ve kadınları etkileme hakkında bilgiler verilmektedir.