Ön Sevişme Önemli mi?

Girilecek cinsel ilişkiden daha fazla zevk alınması isteniyor ise bunun yolu ön sevişmeden geçmektedir. Doğru teknikler ile uygulandığı sürece ön sevişmeden inanılmaz şekilde haz alınmaktadır.

Genel olarak bakıldığında sadece ön sevişmeden kadınların ihtiyacı olduğu düşünülmektedir. Aslında erkeklerinde kadınlar gibi sekse hazırlanması için ön sevişmeye ihtiyaç duymaktadır. Öğrenmiş olacağınız birkaç teknik sonrasında hem siz hemde partneriniz önemli bir ilişkiye imza atmış olabilirsiniz.

Masaj Uygulamasına Gidin

Sadece kadınlar açısından olmamakla birlikte erkekler için ön sevişmede masaj yapmak inanılmaz şekilde rahatlatacak etki göstermektedir. Doğru hamleler ile hem kendiniz hemde partneriniz günün yaşanan stresinden kurtulacak şekilde kendinizi sekse hazırlayabilirsiniz. Omuzlar ve boyun bölgesinden başlanacak masaj inanılmaz şekilde rahatlatıcı etki gösterecektir. Aynı zamanda masaj sırasında konduracağınız ufak buseler, tahrik edici bir etki gösterir. Masaj uygulamasını bitirmiş olduğunuzda aynı şekilde sizde partnerinizden masaj yapması talebinde bulunabilirsiniz.

Erotik Kitaplar ve Filmleri Kullanın

Cinsel birleşme öncesinde kadınlarda libido artırıcı etki gösteren erotik kitaplar kullanılabildiği gibi, erkekler içince erotik filmler etkili olacaktır. Bu araçları ilişkinizde kullanmanız ilişkideki heyecanı yukarıya doğru taşıyacaktır. Bir kadın olarak partnerinize erotik film izleme teklifinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde erkeklerde eşlerine erotik kitap teklifinde bulunabilir. Yani burada cinsel hayatınızı renklendirmek tamamı ile sizlerin elinde olacaktır.

Dans Edin

Erkeklerin ilk sırada gelen fantezilerinden birisi striptiz olduğunu söylemek pek abartılı olmayacaktır. Erkeklerin bu fantezisine cevap vererek evinizde güzel bir striptiz dans ortamı oluşturabilirsiniz. Dans konusunda çok profesyonel olmanız gerektiğini asla düşünmeyin. Çünkü burada eşiniz sadece görsellik açısından size dikkat edecektir. Gözlerinin içine bakarak yapacağınız dans figürleri kısa sürede etkisini gösterecektir.

Seks Oyunları

Partneriniz ön sevişme yapmaya pek gönüllü değil ise, yatağın içerisinde hiç olmadık şekilde kendisini yakalayabilirsiniz. Çalışma esnasında ya da farklı şeyler ile meşgul olurken ufak dokunuşlar yapmanız ve öpücükler ile yaklaşmanız farklı şekilde etkisini göstermeye başlayacaktır. Partnerinizi tahrik ettikten sonra kendinizi geriye doğru çekecek olursanız, ilişkinizdeki heyecanı had safhaya çıkarmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Mastürbasyonla İlgili Bilinmeyenler başlıklı makalemizde kadınlar için Mastürbasyon, Mastürbasyon hakkında ve Mastürbasyon neden yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.