Ofis İçin Kombin Seçenekleri

Bayanlar için şık görünmek en önemli detaylardan biridir. Özellikle şıklığı ön plana çıkaran kombin seçenekleri günlük yaşamda olduğu gibi ofis yaşamında da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Günlük kombin yaparken rahatlığı ön planda tutmak mümkündür. Ancak ofis kombini için hem rahatlık, hem de tarz bir görünüm yakalamak önemlidir. Bu nedenle sizlere ofis için kombin seçenekleri sunarak işinizi biraz da olsa kolaylaştıralım istedik. Öncelikle çalışma ortamınızın giyim kurallarını ön planda tutmanızda fayda var. Kimi ofis çalışanları için rahat giyim şansı sunulurken, kimi ofislerde ise belirli bir tarzda giyim kuralı konulmaktadır. Çalışma ortamınızın koşullarını ön planda tutarak kendi tarzınıza uygun stili yakalamanız için ufak detaylara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

2019 Ofis İçin Kombin Fikirleri

Yeni sezonda moda trendlerindeki değişimler ofis çalışanları içinde farklılıklar sunuyor. Birbirinden şık parçalarla ofis ortamında stil sahibi bir imaj yaratmanız mümkün. Sizlere sunacağımız ofis kombini fikirleri ile hem tarz, hem de rahat bir stile imza atabilirsiniz.

Blazer Ceket

Kombin tarzınız ne olursa olsun ofis şıklığını tamamlayacak en güzel parça blazer cekettir. Özellikle siyah, krem ya da mavi tonlarında blazer ceketlerin yeni sezonda trend parçalar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Kumaş pantolon ile kullandığınızda rahatlıkla klasik bir stil oluşturabileceğiniz blazer ceket jean ile kombin edildiğinde de spor tarzı yakalamanızı sağlayacaktır.

Etek ve Gömlek

Ofis ortamında modasını yitirmeyen en temel kombin seçeneği etek ve gömlektir. Ancak yeni sezonda farklı desenleri ile tercih edilen etekler özellikle topuklu ayakkabı ile kombin edilerek şık bir stile sahip olmanızı sağlıyor. Bilhassa ekose desenli eteklerin ofis ortamı için ideal tercihlerden olduğunu söyleyebiliriz.

Tek Parça Elbise

Acil durumlarda sizi kurtaracak ve ofis şıklığını kolayca yakalamanızı sağlayacak kombin fikirlerine ihtiyaç duyuyorsanız gardırobunuzda birkaç farklı tek parça elbiseye yer vermelisiniz. Stiletto ile kolayca kombin edebileceğiniz tek parça elbiseler ofis kombini için fikirler arayışınızı kolaylaştıracaktır. Elbisenizi topuklu ayakkabı ve fular ile tamamladığınız ofis şıklığınızı asaletinizle bütünleştirebilirsiniz. Bu tarz kombin seçenekleriniz için büyük boy çanta seçimini de tercihleriniz arasına ekleyin.

Bir önceki yazımız olan 2019 Kış Oversized Modası başlıklı makalemizde 2019 oversized moda trendi, 2019 oversized modası ve oversized modası hakkında bilgiler verilmektedir.