Leopar Deseni Nasıl Kombinlenir?

Yeni sezonda kış modasının trendleri arasında yer alan leopar deseni şimdiden gardıroplardaki yerini almaya başladı. Modayı takip eden bayanların çoğu küçük büyük parçalarda leopar desenine yer vermesi gerektiği konusunda hem fikir. Ancak birçok kadının ortak sorunu leopar deseni nasıl kombinlenir sorusu oluyor. Sezon trendlerine uyum sağlarken aynı zamanda şık olmakta istiyorsanız sizlere leopar deseni kullanırken dikkat etmeniz gereken önerilerden ve kombin seçeneklerinden bahsedeceğiz. Öncelikle leopar deseni içeren parçalara henüz vakit ayırmadıysanız sizlere yeni sezonda leoparlı kaban modellerinin hit olacağını fısıldayalım.

Leopar Deseni Kombin Önerileri

Leopar desenini birçok kadın cesurca kullanırken, birçoğu ise kullanmaktan çekinir. İddialı olduğu düşüncesi ile başta her ne kadar korkutsa da doğru kombin edildiğinde leopar deseni ile şık olmamak imkansız. Ancak kombin yaparken dikkat edilmesi gerekenler var.

  • Leopar deseni kombin yapılırken bu desen dışındaki parçaları mutlaka sade seçmelisiniz. Özellikle aksesuar ve çantada ışıltıyı abartmamanızı öneririz.

  • Spor takılmayı seviyorsanız leopar desenli parçalarınızı yırtık pantolonlar ya da spor ayakkabılarla kombin edebilirsiniz.

  • Günlük yaşamda leopar desenli elbise kullanacaksanız deri ceket ile kombin yapabilirsiniz.

  • Leopar desenli mont ile şık olmak istiyorsanız içinizdeki parçaları baştan aşağı siyah kullanarak hem tarz, hem de asil bir görünüm oluşturabilirsiniz.

  • Cesur ve iddialı olmaktan kaçınan, fakat modaya uyum sağlamayı da ihmal etmeyenlerdenseniz leopar desenli fular ya da leopar deseni içeren çantalar ile sezon trendlerine uyum sağlayabilirsiniz.

  • Özel bir davette gecenin en şık bayanı olmak istiyorsanız siyah elbisenizi leopar desenli topuklu ayakkabı ile kombin edebilirsiniz.

Seksi ve iddialı bir görünüm sağlayan leopar deseni cesaret isteyen bir trend. Kendinizi hem şık, hem de trendlere uygun bir kombin içinde görmek istiyorsanız leopar deseni kombin önerileri ile bunu başarabilirsiniz.

Son olarak leopar deseni trendine uyum sağlamak isterken abartmaya çalışmamanızı öneririz. Çünkü bu desen aşırı kullanıldığında şıklıktan ziyade iğreti bir tarz ortaya çıkaracaktır. Kısacası leopar deseni olarak seçtiğiniz parçanın dışındaki tüm renkleri sade tercih etmeniz ve tek bir parçada leopar deseni kullanmaya özen göstermeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan 2018-2019 En Trend Bot Modelleri başlıklı makalemizde 2018-2018 trend bot modelleri, 2018-2019 bot modası ve 2018-2019 bot modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.