Kadınların Fantezi Dünyası

Kadınların cinsel fantezileri toplumsal düzeyde cinsel isteklerini rahat bir şekilde dile getiremediği için sessiz kaldığı konuların başında gelmektedir.Aslında bu konu hakkında ne kadar rahat bir şekilde konuşmalar gerçekleştiremiyor olsa da, kadınlarında erkekler gibi kendilerine göre farklı fantezi dünyaları vardır. Bunun için kadınların fantezi dünyalarında kendisini tahrik etmesini isteyecek bir çok fantezi mevcuttur. Tabii ki burada doğru partneri bularak gerekli uygulamaları yapmak isteyecek durumu da ayrı bir tartışma konusudur. İşte kadınların kendi dünyasında yaşatmış oldukları cinsel fanteziler.

Bir Başkasının Hayal edilmesi

Kadınlar genellikle fantezilerin de ilk sırada kendi partneri dışında birisiyle seviştiğini hayal etmesi gelmektedir. Burada kendi normal yaşantısı içerisinde bulunan erkekler değil tabii ki bir film ya da Roman kahramanları kendi fantezilerin de aktif şekilde baş rolü almaktadır. Aynı zamanda uzaktan tanımış oldukları da kendi fantezilerini bir parçası olabilmektedir. Fakat bu tür fantezileri gerçekte yerine getirmek istediği için değil, bunları hayal ederek kendisini tatmin etmede farklı bir yöntemi denemesinden kaynaklıdır.

Partnerini Bir Başka Kadınla Hayal Etmesi

Aslında ilk bakışta başka bir kadınla hayal etme fantezileri erkeklerin dünyasında yer aldığı söylenebilir. fakat birçok kadın bu tür fantezileri itiraf etmekten kaçınmış olsa da partnerini bir başka kadınla hayal edebilecek pozisyona gelebiliyor. Bu da kendi fantezi dünyasında bir eş cinsellik belirtisi anlamını kesinlikle taşımıyor. Sadece gizli fantezileri arasında yer alarak kendi dünyasını renklendirmeye yarıyor.

Rol yapmak

Çeşitli rollerin yerine getirdiği erkeklerin klasik anlamda fantezisi olarak bilinmekte olan sekreter, hemşire, hostes gibi fanteziler kadınların da fantezi dünyasını süslemektedir. Aktif şekilde rol ile yerine getirilmekte olan bu fanteziler de kadınlar kendisi aktif bir şekilde rol almak isteyerek erkeğin de farklı bir ilgi uyandırmak hoşuna gitmektedir.

Açık Alanda Sevişmek

Evin dışında farklı bir alan içerisinde cinsel ilişkiye girme düşüncesi kadınlar açısından tahrik edici unsur taşımaktadır. Birçok kadın güvenli alan içerisinde cinsel ilişkiye girmekten memnun kalmış olsa da, konu fanteziler olduğu sürece açık alanda cinsel ilişkiye girmeyi tercih edecektir. Adrenalin sevmiş olan kadınlar açık alan içerisinde yakalanma korkusuyla sevişmelerini yerine getirmekten büyük bir keyif duymaktadır.

Bir önceki yazımız olan Fazla Seks Yapmak Mutsuz mu Ediyor? başlıklı makalemizde fazla seks etkileri, fazla seksin zararları ve seks mutsuz edermi hakkında bilgiler verilmektedir.