Kadınların Burçlarına Göre Giyinme Tarzlarını Derledik

Burçlar karakterimizi belirleyen önemli etkenlerdendir. İş yaşantımızı, aşk hayatımızı, sosyal çevremizi ve konuşmamızı dahi etkileyen burçlar giyinme tarzımızda da büyük etkendir. Bizde bu yazımızda burçlarınıza göre giyinme tarzınızı ele aldık.

Balık

Cesur kıyafet ve aksesuarlar kelimenin tam anlamıyla balık burcu içindir. Asla kırışık elbiseler giymez ve çekici bir tarzları vardır.

Kova

Zevk sahibi ve yenilikçi olan Kova burcu başkaları için değil kendileri için giyinmeyi sevmektedirler.

Oğlak

Genel olarak basit ama şık giyinmeyi severler kendilerini uğraştıracak kıyafetlerden uzak dururlar.

Yay

Baskılı giysilere hasta olan Yay burcu kadınları feminen takılmayı sevmektedirler. Kalıplı ceket ve vücut hatlarını belli eden elbiseleri giymekten memnun olmaktadırlar.

Akrep

İstikrarlı bir tarzları vardır ve asi takılmayı severler. Topuklu ayakkabılar ve deri ceketler favorileri arasındadır.

Terazi

Farklı tarzların harmanlanması diyebiliriz. Klasik tarza karşı ilgileri vardır ancak düz klasik takılmazlar illa üzerine bir şeyler eklenecektir.

Başak

Özellikle zarif ürünler bu burcun tarzıdır. Feminen ürünleri oldukça seven Başak burcu pastel tonlu elbiseler ve renkli aksesuarlar takmaktan hoşlanmaktadırlar.

Aslan

Meydan okumayı seven bir burç olan Aslan korkusuz giyinmekten hoşlanmaktadır. Abartıdan ziyade gösterişli ve iddialı bir tarzları vardır.

Yengeç

Klasik tarzdan hoşlanan Yengeç kadınları özellikle kırmızı ve fildişi renkteki elbiselere meraklıdırlar. Zarif ve romantik tarzları ön plandadır.

İkizler

Burçlarını tarzlarında da gördüğümüz İkizler sürekli olarak değişkendirler. Kimi zaman topuklu ayakkabı giyerken kimi zamanda spor ayakkabı takılmaktadırlar ancak en önemli obje ise kesinlikle çanta ve ayakkabılardır.

Boğa

Konfora düşkün bir tarzları vardır ve kot pantolona bayılırlar. Bunu spor ayakkabıları ile tamamlamaktan zevk duyarlar.

Koç

Daha yaratıcı ve biraz daha havalı olmayı isteyen Koç burcu mini yada gösterişli elbiselerden pek hoşlanmamaktadırlar. Daha çok klasik takılmayı sevmektedirler

Bir önceki yazımız olan Özgüven Düşüklüğünü Aşmak İçin 8 Muhteşem Tavsiye başlıklı makalemizde özgüven, özgüven düşüklüğü ve psikoloji hakkında bilgiler verilmektedir.