İnstagram’da Fenomen Olan 10 Garip Hesap

Sosyal medya siteleri veya araçları adına ne derseniz artık insanların fikirlerini, sanatlarını, fotoğraflarını paylaştığı kullanıcı sayısı milyarları bulan bir ortam. Özellikle son yıllarda artık hayatımızın büyük bölümünü oluşturan bu mecralar birçok kişi için bir meslek haline gelmiş durumda. İnstagram da bunlardan biri ve kullanıcılar fotoğraf ve videolarını paylaşarak başka kullanıcılar ile etkileşim kurmakta, tanışmaktadırlar.

Çok güzel, çok yakışıklı veya çok zengin insanların fenomen olduğunu gördük ancak listede bir hayli garip fenomenler göreceksiniz.

 

  • Omgliterallydead

260 bin takipçili fenomen hesabımızın sahibi bir iskelet. Bu iskeletin gözleri kamaştıran bir güzelliği yok ya da kasları. Tek yaptığı yüzmeye gitmek, masaj yaptırmak ve alışverişe çıkmak.

  • Julia_vins

1 milyon takipçisi olan Julia’nın en dikkat çeken özelliği kesinlikle kasları. Oldukça güzel ve güçlü olan fenomenimiz hesabında spor videolarını paylaşıyor.

  • Anokyai

Anok lisenin okul etkinliğindeyken bir fotoğrafı çekildi ve o anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kusursuz ten rengi, saç tarzı ve güzelliği ile şöhretler dünyasına adım atan Anok şuan mankenlik yapıyor ayrıca İnstagram’da 176 bin takipçisi var.

  • Pavel_Ladziak

Polonyalı Pavel’i ilk kez görüyorsanız onun en az 60 yaşında olduğunu düşünüyorsunuzdur ancak fenomenimiz kendini yaşlandırmak için birçok makyaj yapıyor. 35 yaşında olan Pavel’de bir hayli takipçiye sahip.

  • Officalmekhilucky_

Mekhi’yi herkes en yakışıklı suçlu olarak biliyor. Farklı göz rengi ile dikkat çeken Mekhi hapis cezasını çektikten sonra hayatına manken olarak devam ediyor.

  • Chuando_chuandoandfrey

Pavel yaşlı görünmek için makyaj yaparken Chuando ise ileri yaşına göre son derece fit ve genç görünen fenomenlerimizden biri. 51 yaşında olan Chuando ise fotoğrafçılık yaparak geçimini sağlıyor.

  • Father_of_doughters

En doğal fenomenlerden olan Simon’un dikkat çeken hiçbir özelliği yok. O sadece 4 kız çocuğunun babası ve açıkçası bu yetiyor. Kızları ile vakit geçiren ve bunları hesabında paylaşan Simon’un 900 bin takipçisi var.

  • Lilmiquela

Bir başka garip fenomenle yolumuza devam ediyoruz. Lil dışardan bakınca oyuncak bebeğe benziyor değil mi ama gerçekte o oyuncak bile değil çünkü tamamen bilgisayar ile oluşturulmuş karakter. 1,3 milyon takipçisi ise ona hayran.

  • Avaragerob

Listemizin en komik hesabı olan Rob ünlülerin fotoğraflarını tabiri caiz ise trolleyen biri. 300 bin takipçisine eğlenceli anlar yaşatan Rob’un hesabı gayet komik.

  • solo

Bu hesabın paylaşımları da oldukça güzel. Hesabında yiyecek veya eşyalara tasarımlar yaparak hayat veren Fran Solo’nnun 325 bin takipçisi var.

Bir önceki yazımız olan Romandan Uyarlanmış En Müthiş 10 Kaliteli Film başlıklı makalemizde film listeleri, romandan uyarlama filmler ve stephen king filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.