Her Gece Cinsel ilişkiye Girmenin Faydaları

Düzenli şekilde seks yapılması, tutkunun, ilginin, partnerinize karşı hat safhaya çıkmasını sağlamaktadır. Yeni evli çiftler sık şekilde cinsel ilişkiye girme heyecanını yaşamış olsa da, aile bireyine çocuk girdikten sonra bu seks ilişkileri seyrek duruma gelmektedir. Çocuğunuzu yatırdıktan sonra sizde evde partnerinizle ilgilenin. Gecenin geriye kalan süresini partnerinize karşı fiziksel olarak bir şeyleri hissettirmeniz farklı anlamları içerecektir.

Seks hayatınızda farklı bir seks pozisyonları denemek, aile yaşantınıza zarar getireceği anlamına gelmiyor. Burada en doğru seçim kendinize uygun seks pozisyonunun seçimi olacaktır. Seks hayatınızı düzene sokmanın neleri de beraberinde getirmiş olduğunuzu sizlere aktarıyoruz.

Düzenli şekilde her gün cinsel ilişkiye girilmesi, birbirinize olan temasın uzun süreli devam edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca içinizdeki enerjinin dışa vurulmasını da beraberinde getirir.

Cinsel ilişkiye girmek, en iyi egzersizlerden birisidir. Vücudunuzun kalorisini yakma konusunda doğru bir spor dalı olarak değerlendirilebilir. Kilo vermenizi sağlayacak olan seks hayatınızı düzene getirmenizin faydası olacaktır. Bir sürede olsa kafanızdaki tüm düşüncelerin dağılarak sizi rahatlatacaktır. O anda partnerinizden başka bir şey düşünmeyerek cinsel ilişkinize konsantre olacaksınız. Kendiniz gibi davranarak, gün içerisindeki tüm yaşadığınız stresleri bir kenara bırakarak, yaşadığınız anın keyfini sürmelisiniz. Partnerinizle tek vücut olmak bir nevi size terapi gibi gelecektir.

Konuşmadan çiftler arasındaki iletişim ancak seks ile birlikte sağlanır. Çiftlerin arasındaki birlikteliği artırarak, sıcak anların yaşanmasını sağlar. Çiftler arasında tartışma yaşandığı dönemlerde, cinsel ilişkiye girildiği zaman bir nevi barışma havaları esecektir. Her iki tarafında susarak sadece birbirlerinin gözlerine bakarak kuracakları temas sonrası negatif hava yerini pozitif bir havaya bırakacaktır.

Partnerinizin size karşı öz güvenini artırıcı hareketlerde bulunmalısınız. Böylelikle konsantre olacak partneriniz size beklediğinizden daha fazla mutluluğu da yaşatmış olacaktır.

Ruh halinizin en doğru şekilde düzeltebilme kapasitesine sahiptir. Yaşanan mutluluk anlık olarak değil, tüm gün içerisine yayılarak devam eder. Partnerinizin iş yaşantısına varıncaya kadar pozitif yönde bir değişim sağlamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Hamile kalmak için bir gecede iki kez sevişin başlıklı makalemizde gebelik hakkında, hamile kalma yöntemleri ve hamile kalmak için yapılacaklar hakkında bilgiler verilmektedir.