Evinize Uygun Resim ve Çerçeve Modelleri

Dekorasyonun başarılı olabilmesi için ilk koşul, boşlukları mümkün olduğunca azaltmak ve detayları iyi seçimlerle doldurmaktır. Bu sebeple evlerimizi dekore ederken duvarlarımızı ihmal etmemeye özen gösteririz. Manzara resmi, aile fotoğrafı, çerçevelenmiş puzzle ya da farklı tipte resimlerle duvarlarımızı süsleriz. Astığımız resimlerin ve çerçevelerin, odanın mobilyaları, duvar boyası ve evdeki başka detaylarla uygun olması, dekorasyonda uyumsuzluk oluşturmaması gerekir. Bu nedenle her oda için farklı tipte seçimler yapmamız gerekir. Duvarlarımızı süsleyecek resim ve çerçeve modelleri için Koçtaş’ı ziyaret etmemiz halinde, her odamız için fikir edinebileceğimiz pek çok seçenek arasından seçim yapma imkanına kavuşuruz.

Salonlar İçin Resim ve Çerçeve Önerileri

Evimizin misafirlerini ağırladığımız salonlara verdiğimiz önem diğer odalara göre oldukça fazladır. Salon duvarlarımız için önceliğimiz saat olsa da, şık bir saat seçimi tek başına duvarlar için yeterli olmaz. Salon duvarları için resim ve çerçeve seçenekleri için Koçtaş’ı ziyaret ettiğinizde, zevkinize hitap edecek seçimler yapabilirsiniz. Duvarlarınız için ahşap çerçeveli resimler arasından seçim yaparak güzel bir hava yakalamanızın yanı sıra, aile fotoğraflarınız için çoklu klasik çerçeveli modeller arasından seçim yapabilirsiniz. TV ünitenizi kullanıp, aile fotoğraflarınızı sergileyerek dekorasyonunuzu tamamlamak için dekoratif veya metal çerçevelerden destek alabilirsiniz. 6lı ahşap çerçeve ağacı da en güzel aile anılarınızı sergilerken iyi bir dekorasyon aksesuarı olabilir.

Antre Duvarlarınızı Süsleyin

Evinize gelen misafirler, öncelikle evinizin antresinden geçiş yaparlar. Antre duvarlarınız için Koçtaş’ta antre için resim çeşitleri aradığınızda karşınıza ilk olarak ahşap panolar çıkar. Çeşitli ebatlarda ve geometrik şekillerdeki panolardan temin ederek antre duvarlarınızı süslemeye başlayabilirsiniz. Aile fotoğraflarınız için antre duvarları için en uygun model şerit çoklu çerçevelerdir. Antre duvarlarını fazla doldurmadan birkaç basit seçimle dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Mutfağa Özel Çerçeveler

Mutfağınız için mobilyalarınızla uyumlu bir duvar saati seçtikten sonra, Koçtaş’ta duvarlarınız için oldukça fazla seçenek mevcuttur. Mutfak için resimler seçerken, renkli mutfak tercihinde bulunanların imdadına renkli resim çerçeveleri yetişir. Aile fotoğraflarınız için ideal olan bu çerçevelerle istediğiniz başka bir resmi de sergileyebilirsiniz. Duvar nihaleleri ve çoklu fotoğraf çerçeveleri ile mutfağınıza yakışacak duvar dekorasyonunu oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hangi Odada Nasıl Avize Kullanılmalı başlıklı makalemizde avize çeşitleri, çocuk odası avize modelleri ve mutfak avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.