Evinize Uygun Avize Modelleri

Oda aydınlatma seçimleri, dekorasyonda en göz ardı edilen kısımdır. Doğru aydınlatma tercihleri seçilmeyen odalarda, gereğinden fazla aydınlatıldığı için gözü çok yorarken, gereğinden az aydınlatma problemi ile de karanlık bir görünüm elde edilerek tüm dekorasyon gölgelenir. Aydınlatma aksesuarı için kullanılan avizeler, doğru seçimlerde mükemmel sonuçlar çıkarır. Avize seçimine geçmeden önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır;

  • Öncelikle avizenin kalitesinden emin olmanız gerekir. Günümüzde Çin malı pek çok ürün bulunduğu gibi avize de bulunmaktadır. Kaliteli ürün tercih etmemeniz halinde aldığınız avize montaj aşamasında kırılabilir.
  • Elektrik fiyatlarına gelen zamlardan sonra önceliklerinizden birisi de enerji tasarrufu olmalıdır. Seçeceğiniz avize modeli, ışığı engelleyici yapıda olmamalı, gereksiz elektrik kullandırmamalıdır.
  • Avize modelinizi beğendikten sonra satın almadan önce fiyat araştırması yapmanız, size aynı mala daha fazla para vermekten korur. Avize satın alırken, satın aldığınız kişinin montaj yapıp yapmadığına da dikkat ederek ekstradan montaj parası vermekten korunabilirsiniz.

Tüm bu şartlarda, karlı bir alışveriş gerçekleştirmek için Koçtaş avize modelleri arasından gönül rahatlığı ile seçim yapabilirsiniz. Kalite malları ucuz fiyata temin edebilmeniz yanında, montaj desteği vermesi de size ekstra kazanç sağlar. Ayrıca ürünlerde garanti bulunması, arızalı ya da hatalı ürün satın alma halinizde bile güvence sahibi oluğunuz için size değişim ya da para iadesi şansı sunar. Ev dekorasyonunda marka olmuş Koçtaş’tan yaptığınız tüm alışverişlerde garanti altında olduğunuzu unutmayın.

Sayısız Avize Seçeneği

Koçtaş, avize çeşitleri arasında da oldukça geniş seçeneğe sahiptir. Klasik ve modern tarzda sayısız seçenek arasından, uygun fiyata evinizin her odası için seçimler yapabilirsiniz. Her duy tipi için ahşap, metal, cam, kağıt, kumaş ve plastik avize seçenekleri mevcuttur. Oda tercihinize göre tekli ve çoklu seçenekler, enerji tasarrufuna uygun modellerle birlikte seçilebilir. Sektörün önde gelen avize markaları arasından kaliteli seçimleri uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

2018’de Evinizi Güzelleştirin

Ev dekorasyonunuzda ihtiyacınız olan avize modelleri için bu yıl oldukça şanslısınız. Her odanız için uygun modelde ve malzemede, sayısız seçeneğe sahipsiniz. Enerji tasarruflu modellerin de sayısında yaşanan artış ile seçenekler çoğalmış olup kullanıcıların faturalarını gereksiz yere kabartmayacak. Size verdiğimiz öneriler doğrultusunda, sayısız model arasından kaliteli ve uygun fiyatlı avizelerle ev dekorasyonunuzun son şeklini vererek, 2018 yılında evinizi güzelleştirin.

Bir önceki yazımız olan Vintage Dokunuşlarla Yepyeni Bir Salon başlıklı makalemizde Salonda Vintage Esintileri Nasıl Yaratılır?, Vintage Dokunuşlarla salon nasıl yaratılır? ve Vintage Tarzda Depolama Alanları hakkında bilgiler verilmektedir.