Erkeklerin Hoşlanmadığı Seks Pozisyonları

Genel olarak cinsel hayatta seks pozisyonları konusunda kadınların seçici davrandıkları düşünülmektedir. Aynı zamanda her seks pozisyonundan hoşlandığı varsayılmaktadır. Gerçeklere bakılacak olur ise durumun hiç de öyle olmadığı görülmektedir. Partneriniz sizin mutlu olmanız adına birçok pozisyonu denemektedir. Erkekler ise en az çabayı göstererek en fazla zevki alacağı pozisyonu tercih etmektedir. Aynı zamanda kadınların geniş yelpazeye sahip olan fantezi dünyasına da erkekler sahip değildir. Partneriniz isteksiz olması durumunda sizde kendi zevklerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Ancak orta yol bulunarak sevmediği pozisyonlardan uzak durmakta fayda var.

Erkekler Hangi Pozisyonlardan Nefret Eder?

Duş Altında Seks

Erkeklerin hoşlandığı seks pozisyonlarına değinecek olur isek, onlar adına daima en iyisi, en basit olan pozisyondur. Ayakta geçecek olan pozisyonlar erkeklerin sevmediği pozisyonların başında gelir. Çünkü aradaki boy sorunuyla uğraşmak istemezler. Birde bu pozisyonları duşta denemeye kalkarsanız, seks hayatınız hüsranla bitecek sonuçları getirebilir.

Kaşık Pozisyonu

Erkekler adına büyük meziyet gerektiren iş anlamına gelen kaşık pozisyonu da sevmediği temaslardan birisidir. Pozisyon anlamında gerekli yüzde yüz eğimi sağlayamayacak olmanızdan dolayı, erkeklere büyük iş düşecektir. Kadınlar her ne kadar yakınlığın artmasından dolayı bu pozisyondan hoşlanmış olsalar da, erkekler adına durum pekte öyle olmaz. Aynı zamanda vajinaya da ulaşılması zorlaşacağı için hiç bir erkek bu pozisyonu tercih etmek istemeyecektir.

Misyoner

Orgazmı kolay hale getiren misyoner en fazla tercih gören pozisyonlardan birisidir. En kolay pozisyonlardan birisi olduğu varsayılmaktadır. Ancak durum erkekler için hiçte öyle değildir. Burada tüm yük kendi üzerinde olmasından dolayı, pek hoşnut olmazlar. Orgazm sırasında erkeğin yüzüne bakıyor olmak zevk almasını sağlasa da, tüm iş kendisine düştüğü için orgazm olmasına yorucu bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Anal Seks

Erkekler doğası gereği cinsellikte her zaman yasak olan şeyleri sevmektedir. Anal seks kadınların pek tercih etmediği bir cinsel ilişki olmasından dolayı, sürekli olarak bu ilişkiye ikna etme çabaları göstermektedir. Eğer ki sizlerde istekli bir şekilde bu ilişkiyi yerine getirecek olursanız, zamanla kendileri için sıkıcı olan bir ilişkinin dışına çıkmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Vajinada Kötü Koku Neden Olur? başlıklı makalemizde vajina kokusu, vajina kötü koku engelleme ve vajina temizliği hakkında bilgiler verilmektedir.