Cocosh She Comely 16 Renk Far Paleti

Cocosh She ürün ağının genişliğiyle bilinen bir kozmetik markası. Makyaj dünyasına adım atmış her yaştan kadının aradığı bütün ürünleri bünyelerinde barındırıyorlar.

Bunun yanı sıra sizden gelen geri bildirimleri ile ürünlerini sürekli geliştirerek yenilikler sunuyorlar. Üretici firma olmaları sebebiyle de bu tür güzel değişimler hızlıca olabiliyor. Bakımlı olmayı seven kadınlara bu imkanı sunan Binali Ekşi.

Binali Ekşi kimdir?

Binali Ekşi, 40 yaşında ve aslen Erzurumludur. Fakat doğma büyüme İstanbulludur. 20 yıldır kozmetik dünyasında aktif rol almış biridir. Daha önce yurtdışında bilinen birçok markanın ithalatını gerçekleştirip Türkiye pazarında satışını organize etmiştir.

Cocosh She nasıl kuruldu?

Yurtdışı bağlantılı bu deneyimlerin ardından yerli yatırım planıyla Cocosh She markasını İstanbul Eminönü’nde Tahtakale de 2012 yılında kurdu. Daha sonra ise Kadıköy’e taşındılar.

2015 yılında ise markanın E-Ticaret sitesi kuruldu. Ürünlerini dijital ortamda da satın alabiliyorsunuz. Binali Ekşi’nin başlattığı bu serüvende Cocosh She’yi tanımak ve ona şans verin ve farkı yaşayın.

Cocosh She Comely Far Paleti

Comely Eyeshadow Paleti ürünü ile kalıcı ve uzun ömürlü bir makyaj deneyimi vaat ediyor. Cocosh She Comely 16 Renk Far Paleti ile farklı tonlarda olan renk paleti ile gözlerinizi odaklayarak dikkat çekici olmanızı sağlıyor.

Comely 16 Renk Far Paleti parlak ve canlı bir görünüm özelliği ile bulunduğunuz ortamda sizi öne çıkaracak farklılığı ortaya koyuyor. Üstelik canlı pigment görünümü sağlaması da ek bir özelliği.

Cocosh She Comely Far Paleti Fiyatı

Cocosh She Comely göz farı 129,90 TL’den satılıyor.

Bir önceki yazımız olan Babydoll Gecelik Nedir başlıklı makalemizde babydoll gecelik, fantazi gecelik modelleri ve fantazi gecelik modelleri nereden alınır hakkında bilgiler verilmektedir.