Bayramda Kombin Yapabileceğiniz Parçalar

Kapalı Sportif Kombin İçin Fikir

Vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde pantolon ve tunik seçimleri ile spor bir kombin elde edebilirsiniz. Spor kesimi ile dikkat çeken bluzları seçmeniz gerekiyor tabi. Ayakkabı seçiminde bez ya da babet ayakkabıların yanı sıra sandaletler tercihiniz olmalıdır. Başörtüsü tercihinde de daha canlı renklerin ön plana çıktığı modelleri tercih etmeniz yerinde olacaktır.

Genç Kızlar İçin Abiye Şıklığı

Abiye özel davetlerin en fazla ön plana çıkan giyim parçasıdır. Bayramlarda da yine birçok bayan abiye ile aradığı şık ve zarif görünümü elde ediyor. Bayram için kombin önerileri bölümümüzde abiyeler de geniş bir şekilde kendisine yer buluyor. Genç kızların bu alanda yaşlarına uygun olan abiyeleri tercih etmeleri gerekiyor. Kadınsı bir tutumdan uzak durmak gerekiyor. Mini, kısa ve sırt dekolteli abiyeler seçilebilir. Abiyelerin renk seçiminin açık renk ve tonlarında olması da önemli bir tutum olacaktır. Bu arada açık topuklu bir ayakkabı, babet, bez ayakkabı ya da sandalet tercih edilebilir. Ele alınacak olan çanta mutlaka portföy bir çanta olmalıdır.

Kadınlara Özel Abiye Görünüm

Kadınlar da Ramazan Bayramı için kombin yaparken abiyeleri rahatlıkla tercih edebilirler. Gösterişi seven bayanlar dantelli, taşlı ve işlemeli abiyeleri tercih edebilirler. Bu arada abiyenin renk seçiminde mutlaka yaz modasına uygun olacak olan renkler tercih edilmelidir. Ayakkabı seçiminde özgür bir tavır sergileyebilirsiniz, makyajınız hafif tonlarda olmalı ve elinize de bir portföy çanta almalısınız. Bu şekilde Ramazan Bayramı ziyaretlerinizi oldukça şık ve zarif bir kombin ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kapalı Bayanlar İçin Abiye Kombinler

Tesettüre uygun bir biçimde giyinmeyi tercih eden kadınlar da kapalı abiyeler ile Ramazan Bayramı’nda oldukça şık ve zarif bir görünüme kavuşabilirler. Abiyelerin renklerinin yaz modası ile uyumlu olması; bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta olarak dikkat çekmektedir, ayakkabı seçiminde özgür davranabilirsiniz, ancak çantanız mutlaka ele alınacak portföy bir çanta olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan 2019 Bayram Modelleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde bayram modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.