2019 Kış ve Yaz Modası Nasıl Olacak

2019 kadın modası olarak soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak siyah veya koyu renkte, basenleri geniş ve rahat pantolonlar ile topuklu ayakkabılar giyerek ister gündelik hayatta ister iş hayatında şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sokaklarda gezerken etrafınıza bir göz attığınızda cıvıltılı renklerin bir araya getirilmesiyle oluşan 2019 kadın modası dikkatinizi çekecektir. Ten ve saç rengini ile birebir uyumlu hırka, ceket, pardösü gibi kışlıkların yanı sıra ayakkabılar ile uyumlu bir çanta harika bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Spor ve kot giyimlerde vücuda tam oturan slim ceketler ve modasını hiçbir zaman kaybetmeyen topuklu ayakkabılar trend olarak göze çarpmaktadır. Boynunuza atacağınız bir fular veya şal ile 2019 kadın modasını tamamlamış olursunuz.

2019 KIŞ MODASI

Bugünlerde en çok merak edilen soruların başında 2019 kış modası nasıl olacak sorusu gelmektedir. Soğuk geçen kış günlerinin olmazsa olmazları arasında ceketler e kabanlar ilk sırada gelmektedir. Vücuda çok fazla sıkıntı vermeyecek şekilde biraz bol ve salaş olmaları ilk tercih nedenidir. Son yıllarda yükselişe geçerek büyük bir kitle tarafından kullanılmaya başlayan deri ve türevlerinden imal edilmiş, ceket, kürk, mont, pantolon, tayt, ayakkabı, çizme gibi tepeden tırnağa ihtiyacınız olabilecek her türlü kılık kıyafetlerle muhteşem bir görünüme kavuşursunuz. Özellikle 2019 kış modası, baştan aşağı komple deri giyinmek ve uygun bir çanta kullanmak olarak göze çarpmaktadır. Özellikle kalça ve göğüslerini kapatmakta da kullanılan ve kış aylarının vazgeçilmezi peplum kıyafetleri de 2019 kış modası olarak görmek mümkündür.

2019 YAZ MODASI

Bugünlerde yaşanan soğuk ve etkili yağışların ardından gelecek olan yaz günlerine şimdiden hazırlanmak gerekir. Çok kısa bir süre sonra dolaplarınızı süsleyecek olan kıyafetler şimdiden 2019 yaz modası olarak vitrinlerde yerlerini almaya başladı. Üstelik uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla sahip olabileceğiniz renkli ve kıpır kıpır kıyafetler yazın çok daha sıcak geçeceğini şimdiden müjdeliyor adeta. Güneş gibi parıldayan şıklıktaki renkli ve göz kamaştırıcı kıyafetleri vitrinlerde görmek bile şu soğuk günlerde içimizi ısıtmaya yetiyor. 2019 yaz modası olarak beğeniye sunulan modellerde kar beyazı renklerin ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Birbirinden şık ve göz alıcı penyelerin veya tişörtlerin altına giyilecek olan kot veya keten pantolonlar ile harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. Orta yaş ve üzeri için penyelerin altına giyilecek etekler daha olgun bir görünüm vererek 2019 yaz modasını oluşturmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bayramda Kombin Yapabileceğiniz Parçalar başlıklı makalemizde bayram için modeller ve bayram kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.