2019 Gelinlik Modası ve 2019 Trend Gelinlik Modelleri

Gelinlik her genç kızın hayali olan en önemli seçimlerden biridir. Gelinlik seçerken hem modayı, hem de zevkleri ön plana çıkarmak gerekir. Sizlere bu aşamada 2019 gelinlik modası ve gelinlik modelleri konusunda bilgiler sunarak işinizi biraz kolaylaştıralım istedik. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki ünlü moda tasarımcılarının gelinlik kreasyonlarına göz gezdirdiğimizde her yıl farklı modeller ve tasarımların ön plana çıktığını görmekteyiz.

2019 yılının gelinlik modellerine baktığımızda ise özgün ve oldukça iddialı gelinlik modellerini görmek mümkün. Bilhassa gelinlik renginde beyazın dışına çıkılarak bej ve mavi gibi tonlarında kullanılması sezona damga vuran gelinlik trendlerinden oluyor.

Hayalinizdeki gelinliği seçmek ve tercih ettiğiniz gelinlik içinde prensesler kadar güzel görünmek istiyorsanız modayı yakından takip etmenizde fayda var. Çünkü seçeceğiniz gelinlik sezona ne kadar uyum sağlarsa sizi de o kadar şık ve mükemmel bir gelin yapacaktır. Zarif, romantik, dinamik, kimi zamansa eğlenceli koleksiyonların yer aldığı gelinlik modelleri arasından siz de kendi tercihlerinizi yapabilirsiniz.

2019 Gelinlik Modası ve Trendler

Gelinlikte Özgür Renkler

Gelinlik deyince elbette ki beyaz renk kaçınılmaz oluyor. Ancak birkaç sezondur beyaz gelinliklerde kullanılan ufak detaylarda farklı renklere de yer verildiğini görüyoruz. Özellikle mor ve mavi tonları ile detaylandırılan gelinlikler 2019 gelinlik trendleri arasında üst sıralarda yer alıyor.

Tüllü Gelinlik Modelleri

Tüllü gelinlikler birkaç sezondur en fazla tercih edilen gelinlik modelleri arasında yerini koruyor. Özellikle çiçek ve dantel detayları ile bütünleştirilen tüllü gelinliklerin 2019 gelinlik trendleri arasında da revaçta olduğunu söyleyebiliriz.

Pelerinli Gelinlik Modelleri

Kendine güvenen, güçlü ve farklı olmayı tercih eden gelinlerin seçimi pelerinli gelinlikler oluyor. Çiçekler, danteller, püsküller ve tüllerle detaylandırılan pelerin sayesinde duvak kullanımına da gerek duyulmuyor. Düğün girişinde ihtişamlı bir görünüm sunan pelerinli gelinlikler ilerleyen saatlerde pelerin çıkarılarak rahatça hareket etme imkanı da sağlıyor.

Straplez ve Kol Detaylı Gelinlikler

Vücuduna güvenen ve zarif görünmeyi tercih eden bayanların seçimi olan straplez gelinlikler özellikle kol detaylarındaki farklı dokunuşlar ile ilgi çekiyor. 2019 gelinlik modelleri arasında yer alan straplez gelinlik modelleri yeni sezonda hayli trend seçimlerden olacak.

Bir önceki yazımız olan 2019 En Beğenilen Aksesuar Trendleri başlıklı makalemizde 2019 aksesuar trendleri, 2019 takı trendleri ve aksesuar trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.